Bezprzewodowy internet dla domu - AGMAR-NET
Twój lokalny dostawca internetu

internet dla domu

internet skrojony na miarę twoich potrzeb

pakiet mini

1 Mbit/s
5 Mbit/s38 zł
  • Pakiet Mini jest polecany podczas korzystania z usług niewymagających dużych przesyłów danych. Stworzony dla osób rozpoczynających przygodę z Internetem, dla dzieci, osób sporadycznie wykorzystujących Internet.W pakiecie nie są blokowane żadne porty czy usługi, nie ma również ograniczeń ilości ściągniętych danych.

pakiet standard

2 mbit/s
10 mbit/s48 zł
  • Pakiet Standard jest polecany dla wszystkich aktywnych osób, zarówno dorosłych jak dla dzieci. Jest to pakiet najczęściej wybierany przez użytkowników. Polecany do połączeń telefonicznych, rozmów głosowych, programów p2p, ftp, gier online. W pakiecie nie są blokowane żadne porty czy usługi, nie ma również ograniczeń ilości ściągniętych danych.

pakiet pro

3 mbit/s
15 mbit/s58 zł
  • Pakiet Pro jest stworzony, aby pogodzić zwolenników pakietów , ceniących szybkość w połączeniu z optymalizacją kosztów. Polecany dla osób wymagających – szybkie połączenie z Internetem gwarantuje wysoką jakość usług. Idealny przy ściąganiu dużych ilości danych z Internetu, korzystaniu z wymagających gier online, gdzie potrzebne są niskie czasy oraz duży przesył danych, do połączeń video, p2p oraz wielu innych usług. W pakiecie nie są blokowane żadne porty i usługi, nie ma również ograniczeń ilości ściągniętych danych.

pakiet max

4 mbit/s
20 mbit/s88 zł
  • Pakiet Max stworzony jest dla osób wykorzystujących połączenie z internetem do celów profesjonalnych, połączeń z siecią vpn, połączeń konferencyjnych, video. Polecany również dla osób ściągających i wysyłających duże ilości danych z internetu oraz osób posiadających większą ilość komputerów w domu lub firmie. W pakiecie nie są blokowane żadne porty i usługi nie ma również ograniczeń ilości ściągniętych danych.